reklama
  • Vysoké procento schválených žádostí
  • Peníze můžete použít na cokoliv
  • Žádost okamžitě zpracována
Chci si půjčit

Poslední žadatel: Michal, Brno

Pan Michal Požádal o 1000 Kč

Všechno co jste kdy chtěli vědět o online půjčkách...

půjčka soběhrdy

Krátkodobé půjčky

Krátkodobá půjčka se sjednává na dobu kratší jednoho roku. Zpravidla je jen na menší částku peněz. Může sloužit na různé výdaje. V posledních letech se u nás rozšířili tzv. mikropůjčky. Jde o druh krátkodobé půjčky, kterou si však lidé sjednávají pouze na několik dní, maximálně týdnů. V jejím rámci si půjčují pouze několik tisíc korun a po uplynutí doby splatnosti peníze vrací v jednorázové splátce společně s fixním poplatkem.
Výhodou takové půjčky je rychlé a pohodlné vyřízení, nevýhodou jsou však větší náklady. Tato půjčka se hodí na běžné výdaje, platbu zapomenuté složenky atd.

Střednědobé půjčky

Střednědobá půjčka je půjčka, kterou si sjednáváme na dobu od jednoho do pěti let. Většinou je v řádu desítek či stovek tisíc korun. Rozlišujeme účelové i neúčelové produkty. Účelové půjčky se zpravidla pojí s menším úrokem. Střednědobou půjčku si můžete sjednat v bance i u nebankovních společností.
V rámci střednědobé půjčky si lidé pořizují sportovní vybavení, vybavení do bytu, rekonstrukci bytu či domu atd.

Dlouhodobé půjčky

Dlouhodobé půjčky si můžete sjednat na dobu od pěti do třiceti let a poskytují je banky i nebankovní společnosti v různých variantách. Lidé si sjednávají dlouhodobou půjčku, potřebují-li si půjčit větší sumu peněz, ať už na bydlení (hypotéky), rekonstrukce, vybavení do domácnosti, finančně náročnějšího sportovního vybavení atd.
Máte-li dobrou bonitu, můžete o půjčku žádat v bance. Nemůžete-li dostatečně prokázat svou schopnost splácet, nebo jste-li dokonce v registru dlužníků, obraťte se na snadno dostupnou dlouhodobou nebankovní půjčku.

reklama

Oblíbená půjčka do 160 000 Kč

Půjčte si na cokoliv chcete až do 160 000 Kč. Vysoké procento schválených žádostí.

Chci si půjčit Více info

Výhody online půjček

1

Sjednání půjčky online?

Nemusíte nikam chodit, vše vyřídíte z pohodlí domova. Většinou to probíhá tak, že vyplníte nezávaznou online žádost. Některé společnosti vyplácejí po splnění podmínek i do 24 hodin.

2

Účelové i bezúčelové půjčky

Peníze z půjčky můžete dle typu půjčky použít účelově anebo bezúčelově. Bezúčelové půjčky můžete použít na cokoliv. Účelové jenom na účel, ke kterému byli poskytnuty např. koupě domu.

3

Rychlé zpracování žádosti

Online žádosti o půjčku bývají většinou zpracovány okamžitě. Ihned po odeslání žádosti víte, jestli půjčku dostanete. Po odoslání žádosti jste kontaktováni poskytovatelem půjčky.

reklama

Expresní půjčka do 4500 Kč

Chci si půjčit Více info

Dnes o půjčku požádalo již 23 klientů.
Přidejte se k nim i Vy!

Na co si dát pozor?

Půjčky s (ne)nulovým úrokem

Řada lidí se nechá nalákat vidinou levné půjčky s 0% úrokem. Půjčka sice s nulovým úrokem opravdu je, mnohem vyšší jsou ale poplatky nebo výsledná hodnota RPSN.

Bonusy, které lehce ztratíte

Narazili jste na půjčku, kterou v případě první žádosti máte třeba zcela zdarma? Pak prostudujte podmínky, za nichž bonus získáte.

Půjčky pro každého a ihned

Pozor na online společnosti, které nechtějí znát váš příjem či nenahlížejí do registru dlužníků. Obvykle za dostupnou půjčku požadují vaši nemovitost!

Záměrné neuvádění hodnoty RPSN

Roční procentní sazba nákladů musí být povinně uváděna u všech druhů půjček. Zákon říká, že RPSN nemusí uvádět společnosti poskytující půjčky do 5 000 Kč, úvěry nad 1 800 000 Kč a půjčky se splatností do 3 měsíců.

reklama

Půjčka, která plní sny!

Pokud máte zájem o půjčku až do 160 000 Kč, nebo chcete získat více informací o půjčce, vyplňte nezávaznou žádost a budete kontaktováni. Vyplnění nezávaznej žádosti zabere méně než 7 minut.

Chci si půjčit Více info
T. | Protestant

minima. Nový zákon o půjčkách počítá zase s tím, že člověk bude moci do čtrnácti dnů odstoupit od úvěrové smlouvy bez udání důvodu.

Jak funguje internet přes elektrickou zásuvku? |

Měl jsem možnost vyzkoušet si v praxi, jak funguje internet přes elektrickou zásuvku. Tedy přenos internetového signálu přes klasické elektrické dráty. A

Michaela Priknerová, Soběhrdy - Živnostenský rejstřík

podnikatel v obci Soběhrdy – kontakty, adresa, aktuální a historický výpis z živnostenského rejstříku a statistického úřadu.

- Kdo si dnes zaslouží pochvalu?

téměř celé půjčky, nebylo vysvětleno proč.Byl vystaven exekuční příkaz, přes to, že bylo přislíbeno, že po zaplacení dalších peněz k

Poradenství - Střední Čechy |

hypoték, úvěrů, půjček bez ručitele do 3 dnů. Zabýváme se také výstavbou rodinných domů, bytových domů, rekonstrukcemi. Provádíme zemní

Hledání finanční investiční poradenství v lokalitě Staré

(2) Dobříš (2) Jesenice (2) Kralupy nad Vltavou (2) Neratovice (2) Roudnice nad Labem (2) Roztoky (2) Slavětín (2) Soběhrdy (2)

Informace o firmách, inzerce - Firmy na F - 3 - Liberec

zajišťování finančních půjček pro podnikatele i spotřebitelské půjčky, hypotéky pro zajištění ubytování a investice, zajištění

Krimi právy

odpoledne u Soběhrd na Benešovsku hasičská cisterna. Hasiče měl podle svědků vytlačit řidič černého osobního vozu, který z místa odjel.

1, Soběhrdy 256 01

Výpis základních údajů o adrese 1, Soběhrdy 256 01 a přehled všech firem a osob zde sídlících

Tak jakou čtečku si koupím já? -

V nedávném článku o čtečkách elektronických knih jsme se mohli obecně dozvědět, co to znamená, když se nám do ruky prvně dostane

Rodinné domy a vily - strana 828 -

- široká nabídka nemovitostí. Byty, domy, kanceláře, novostavby, pozemky, chaty, chalupy k pronájmu i prodeji

Farmapark Soběhrdy 2016 video -

Farmapark Soběhrdy 2016 video, Farmapark Soběhrdy 2016 - online videa a videoklipy zdarma z YouTube,