reklama
  • Vysoké procento schválených žádostí
  • Peníze můžete použít na cokoliv
  • Žádost okamžitě zpracována
Chci si půjčit

Poslední žadatel: Michal, Brno

Pan Michal Požádal o 1000 Kč

Všechno co jste kdy chtěli vědět o online půjčkách...

půjčka bučina

Krátkodobé půjčky

Krátkodobá půjčka se sjednává na dobu kratší jednoho roku. Zpravidla je jen na menší částku peněz. Může sloužit na různé výdaje. V posledních letech se u nás rozšířili tzv. mikropůjčky. Jde o druh krátkodobé půjčky, kterou si však lidé sjednávají pouze na několik dní, maximálně týdnů. V jejím rámci si půjčují pouze několik tisíc korun a po uplynutí doby splatnosti peníze vrací v jednorázové splátce společně s fixním poplatkem.
Výhodou takové půjčky je rychlé a pohodlné vyřízení, nevýhodou jsou však větší náklady. Tato půjčka se hodí na běžné výdaje, platbu zapomenuté složenky atd.

Střednědobé půjčky

Střednědobá půjčka je půjčka, kterou si sjednáváme na dobu od jednoho do pěti let. Většinou je v řádu desítek či stovek tisíc korun. Rozlišujeme účelové i neúčelové produkty. Účelové půjčky se zpravidla pojí s menším úrokem. Střednědobou půjčku si můžete sjednat v bance i u nebankovních společností.
V rámci střednědobé půjčky si lidé pořizují sportovní vybavení, vybavení do bytu, rekonstrukci bytu či domu atd.

Dlouhodobé půjčky

Dlouhodobé půjčky si můžete sjednat na dobu od pěti do třiceti let a poskytují je banky i nebankovní společnosti v různých variantách. Lidé si sjednávají dlouhodobou půjčku, potřebují-li si půjčit větší sumu peněz, ať už na bydlení (hypotéky), rekonstrukce, vybavení do domácnosti, finančně náročnějšího sportovního vybavení atd.
Máte-li dobrou bonitu, můžete o půjčku žádat v bance. Nemůžete-li dostatečně prokázat svou schopnost splácet, nebo jste-li dokonce v registru dlužníků, obraťte se na snadno dostupnou dlouhodobou nebankovní půjčku.

reklama

Oblíbená půjčka do 160 000 Kč

Půjčte si na cokoliv chcete až do 160 000 Kč. Vysoké procento schválených žádostí.

Chci si půjčit Více info

Výhody online půjček

1

Sjednání půjčky online?

Nemusíte nikam chodit, vše vyřídíte z pohodlí domova. Většinou to probíhá tak, že vyplníte nezávaznou online žádost. Některé společnosti vyplácejí po splnění podmínek i do 24 hodin.

2

Účelové i bezúčelové půjčky

Peníze z půjčky můžete dle typu půjčky použít účelově anebo bezúčelově. Bezúčelové půjčky můžete použít na cokoliv. Účelové jenom na účel, ke kterému byli poskytnuty např. koupě domu.

3

Rychlé zpracování žádosti

Online žádosti o půjčku bývají většinou zpracovány okamžitě. Ihned po odeslání žádosti víte, jestli půjčku dostanete. Po odoslání žádosti jste kontaktováni poskytovatelem půjčky.

reklama

Expresní půjčka do 4500 Kč

Chci si půjčit Více info

Dnes o půjčku požádalo již 27 klientů.
Přidejte se k nim i Vy!

Na co si dát pozor?

Půjčky s (ne)nulovým úrokem

Řada lidí se nechá nalákat vidinou levné půjčky s 0% úrokem. Půjčka sice s nulovým úrokem opravdu je, mnohem vyšší jsou ale poplatky nebo výsledná hodnota RPSN.

Bonusy, které lehce ztratíte

Narazili jste na půjčku, kterou v případě první žádosti máte třeba zcela zdarma? Pak prostudujte podmínky, za nichž bonus získáte.

Půjčky pro každého a ihned

Pozor na online společnosti, které nechtějí znát váš příjem či nenahlížejí do registru dlužníků. Obvykle za dostupnou půjčku požadují vaši nemovitost!

Záměrné neuvádění hodnoty RPSN

Roční procentní sazba nákladů musí být povinně uváděna u všech druhů půjček. Zákon říká, že RPSN nemusí uvádět společnosti poskytující půjčky do 5 000 Kč, úvěry nad 1 800 000 Kč a půjčky se splatností do 3 měsíců.

reklama

Půjčka, která plní sny!

Pokud máte zájem o půjčku až do 160 000 Kč, nebo chcete získat více informací o půjčce, vyplňte nezávaznou žádost a budete kontaktováni. Vyplnění nezávaznej žádosti zabere méně než 7 minut.

Chci si půjčit Více info
O nás | Půjčky Ústí nad Orlicí

a okolí. Půjčky pro občany v obci Albrechtice, Anenská Studánka (Helvíkov), Běstovice, Bošín, Brandýs nad Orlicí, Bučina, Bystřec

Nabídka pronájmu luxusního domu u Prahy | Svojetice

kraj, Voděradské Bučiny, MHD směr metro Depo Hostivař cca 2 minuty chůze). Velmi dobrý přístup. Dům je vytápěn moderním

Ročník 2013 | Sbírka zákonů ČR

Kokšín, Lopata, Lípa, Třímanské skály, Habrová seč, Žákova hora, Praděd, Suchý vrch a Jelení bučina, ve znění pozdějších předpisů

CREDIT DE CONSUM - Brno -

Buna ziua, eu sunt o persoană care oferă împrumuturi internaționale. Cu un capital care va fi utilizat pentru a oferi împrumuturi între pe termen scurt și

PSČ Bučina - Okres Ústí nad Orlicí - poštovní směrovací

Půjčka bez doložení příjmu Rychlá krátkodobá půjčka bez nutnosti dokládat výši příjmů.

pujcka online bučovice

Brdečný Půjčky: Břevnice Půjčky: Břežany Půjčky: Brodce Půjčky: Broumovice Půjčky: Brzotice Půjčky: Buchov Půjčky: Bučina Půjčky

FK Velká Bučina | Diskuze

Fotbalový klub Velká Bučina Služby pro půjčky bez registru vyřízení rychle a přehledně. Taky jsi to Jardo počítal půl dne, viď. zalozeni

Č.j. VP/S 120a/01-160

2001- 2006 - Průmysl" -kontaktní osobou je Ing. Petr Bučina, Csc. -cílem veřejné podpory je napomoci vytvoření předpokladů pro zlepšení

- Best Similar Sites |

půjčky dostupne téměř každému. jestliže disponujete jakoukoliv zástavou nebo máte stálý příjem půjčka produse religioase de cea mai buna

CREDIT DE CONSUM - Beroun -

Buna ziua, eu sunt o persoană care oferă împrumuturi internaționale. Cu un capital care va fi utilizat pentru a oferi împrumuturi între pe termen scurt și

Světlik 61 by Knihovna Liberec - issuu

Tam to dopadlo hůře, také „Buna Werke“ dostaly svůj díl. ale byla u mičudy, jako ta japonská půjčka v televizně reklamě – natotata.

Abecedně | Firmy | katalog www stránek

Bučina 25, 566 01 Vysoké Mýto IČO: 69134464. Nebankovní půjčka - Nabízíme nebankovní půjčky ihned bez nahlížení do registru dlužníků až na

| Katalog - sazeni-po-internetu

nabízí né půjčky (nejčastěji půjčky na směnku). Nabízí Vám někde půjčku? Nikdy jste o dané firmě nic neslyšeli a nevíte, zda je

Klasifikace půd

informací nejenom o České republice, ale také celém světu a to v češtině a zdrama. Spolupracujem se serverm půjčky bez registru ihned.

Úřad práce Náchod | Volná pracovní místa - úřady práce

Půjčka Benefi. Zajímavé informace. Volná pracovní místa - úřady práce. Ladislav Bůna, tel.: Vlastnosti volného místa